Új tartalom elemek listázása (archív)

Topics: Magyar (Hungarian)
Developer
Apr 14, 2013 at 11:03 PM
dnagyp mondta 2012. augusztus 9. 8:37

A régebbi verzióban volt egy list menüpont a page felett az új szekcióban.

Az új verzióban már nincs (1.5.1). Mi van helyette?

Létrehoztam egy új tartalomtípust. Ezekből szeretnék én listát készíteni.

Benedek Farkas mondta 2012. augusztus 9. 9:40

Szia!

A Projections-t használd helyette.

dnagyp mondta 2012. augusztus 9. 13:02

Köszi Benedek!

Kipróbálom.

Van egy másik kérdésem is.

Az 1.5.1 -ös verziót használom. Hogyan lehet az megcsinálni, hogy van 5 menüpontom, de az ötödiket csak a bejelentkezett felhasználók lássák.

Benedek Farkas mondta 2012. augusztus 9. 13:16

Na igen, adósak vagyunk még az ígért leírásokkal. :)

A korábban felrakott Channel9-os videóban kb. 9:30-tól magyarázza Sebastien a ContentItemPermissions használatát.

dnagyp mondta 2012. augusztus 9. 21:17

Szia!

Alakul az oldal, de még lenne egy kérdésem.

Egy olyan menütpontot szeretnék létrehozni, aminek semmi funkciója nincsen, csak alá lennének rendelve a többi menü.

Pl. Termék (csak egy menüpont lenne)

termék csoport 1 (csak egy menüpont lenne)

termék 1 (custom form)

termék 2 (custom form)

termék csoport 2 (csak egy menüpont lenne)

termék 3 (custom form)

termék 4 (custom form)

Piedone mondta 2012. augusztus 9. 21:54

"Üres", linkkel nem rendelkező menüelemet létrehozhatsz Custom Linkből, ha nem adsz neki url-t (bár ekkor is kattintható lesz, csak nem visz sehová, ami problémás), vagy HTML menü elemmel, ahol simán megadsz egy szöveget.

dnagyp mondta 2012. augusztus 15. 22:30

Sziasztok!

Akadt megint egy kis gondom. Létrehoztam egy új tartalomtípust.

Felvettem a mezőket és beállítottam, hogy az indexbe kerüljenek bele.

Újra generáltam a keresőindexet, de ennek ellenére az oldalon a beírt szöveget nem találja meg.

Mi lehet a gond?

Köszi az eddigi válaszokat is.

Benedek Farkas mondta 2012. augusztus 15. 22:52

Óóó, akkor nem csak nálam van ilyen! Amúgy neked lehet, hogy segít az, hogy az adott tartalomtípusnak olyan part-ján szeretnél keresni, ami nincs kiválasztva, akkor az adminfelületen Beállítások/Keresés fog segíteni. Ha úgy nem jó, akkor egy cipőben járunk: nekem 1.5.0-s projectben szállt el egyik napról a másikra a Comment-ekre keresés. Közben ugyanabban a projectben Piedone-nek ment a keresés, aztán neki is elszállt mára.

Reportolom a dolgot a CodePlex-en, eddig azt gondoltam, hogy a hiba az én készülékemben van, de úgy tűnik mégsem.

dnagyp mondta 2012. augusztus 28. 7:29

Szia Benedek!

A keresés problémára van már megoldás?

Azt vettem észre, hogy ha Page típusú elembe veszek fel címke és szövegtörzs mezőket, abban jól keres. Viszont, ha egy saját tartalomtípust készítek és abban van az a két mező (vagy bármilyen más), akkor nem találja meg a felvitt tartalmakat.

Benedek Farkas mondta 2012. augusztus 28. 9:06

Ez elég furcsa (és a mi esetünk is); még nem sikerült megoldást találni, de az utóbbi időben nem is nagyon tudtam vele foglalkozni. A baj az, hogy CodePlex-en (tudtommal) nincs hasonló issue, úgyhogy valahol a mi készülékeinkben lehet a hiba... Mondjuk a te esetedet már értelmes repro-ban le lehet írni, esetleg írj egy issue-t róla, aztán meglátjuk mit mondanak rá.